سمعک اینترتون

 

شرکت بزرگ دانمارکی سمعک اینترتون، با بیش از ۵۰ سال سابقه تولید سمعک، در بیش از ۷۰ کشور دنیا محصولات خود را عرضه می کند. این سمعک به همراه سمعک بلتون یکی از زیر مجموعه های کمپانی جی ان ریساند در ایران است. شرکت اینترتون که در ایران با نمایندگی انحصاری آواگسترسبحان فعالیت می کند در سال ۱۹۶۲ توسط Hans-Herbert در کلن آلمان تاسیس شد و امروزه به عنوان یکی از شاخه های بزرگ GN مشغول به فعالیت است. این شرکت در حال حاضر در کشور دانمارک در حال تولید محصولات خود است. این شرکت که به وسیله راه حل های صوتی هوشمند به بهبود کیفیت زندگی کمک می کند.
سمعک های شرکت اینترتون دانمارک جزو رده سمعک خوب و اقتصادی محسوب می شوند و تمام مدل های سمعک از رده دیجیتریم تا هوشمند وایرلس و نیز در انواع سایز های داخل گوشی نامرئی تا قویترین سمعک های پشت گوشی برای کم شنوایی های بسیار زیاد را شامل می شود. جدیدترین سمعک های این شرکت که در سال ۲۰۲۰ تولید شده اند Ready نام دارند که سمعک های وایرلس با تکنولوژی بسیار قوی می باشند. معرفی تکنولوژی وایرلس در سمعک های اینترتون و نیز معرفی تمامی محصولات این کمپانی به صورت کامل در ادامه آورده شده است.
کلینیک تخصصی تجویز سمعک همدانا ، به عنوان نماینده رسمی سمعک اینترتون در خیابان بوعلی همدان، آخرین سمعک های این کمپانی را با بهترین تجویز ارائه خواهد کرد. چنانچه قصد خرید سمعک دارید و یا نیاز به مشاوره در ارتباط با مشکلات کم شنوایی دارید با کلینیک تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان آن بهره مند شوید.
تکنولوژی soundscape یکی از دست آورهای بزرگ کمپانی سمعک اینترتون است به این معنی که برای درک بهتر اصوات محیطی همراه با اصوات گفتاری از تلفیق فرکانس های پایین و بالا به ترتیب برای دریافت صداهای محیطی اطراف وضوح بیشتر اصوات گفتاری استفاده می¬کند. در تمام سمعک های اینترتون، پوشش محافظ نانو که لایه پلیمری بسیار ظریفی است و تمام سطوح خارجی و حتی کلیه اجزای داخلی سمعک را دربر می گیرد. این کمپانی در سمعک های خود audibility یا شنیدن شدن حجم اصوات را در راس تکنولوژی های خود قرار داده است. همانطوری که ذکر شد یکی از ویژگی ها و تکنولوژی های که در سمعک های اینترتون بکار برده شده است تکنولوژی Sound Scape است این فناوری دارای مزایای زیادی می باشد که از مهمترین آنها، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• بهره بردن از مزایای میکروفون جهت دارد با حفظ کیفیت طبیعی صدا
• کمک به درک و جهت یابی فضایی برای شنیدن واقعی و دقیق تر اصوات
• کاهش نویز ایجاد شده از طریق جبران فرکانس از طریق تنظیمات دقیق
• کاهش اعوجاج های میدان نزدیک نظیر اعوجاج صدای خود فرد و نویز باد
• حفظ ITD در فرکانس پایین مهم برای جهت یابی فضایی صدا
شرکت سمعک اینترتون شامل دو گروه سمعک نامرئی هستند که به صورت وایرلس و غیر وایرلس طبقه بندی می شوند در ادامه ویژگی های سمعک های وایرلس این شرکت ذکره شده است.
ویژگی های سمعک اینترتون
• برخورداری از آخرین تکنولوژی wireless واقعی با فرکانس GHZ4
• قابلیت تنظیم Wireless به وسیله Air Link بدون نیاز به HIPRO و کابل رابط
• قابل عرضه در مدل های Cosmo و Crisp و سمعک نسل جدید اینترتون Centro
• بالاترین سرعت پردازش سیگنال و برقراری ارتباط با لوازم جانبی Wireless
• دارای تکنولوژی SOUNDSCAPE ویژه سمعک های هوشمند
• برخورداری از پوشش نانو در کلیه اجزائ سمعک