سمعک استارکی

 

 

شرکت سمعک استارکی (Starkey) توسط شخصی به نام William Austin در سال ۱۹۶۷ در آمریکا تاسیس شد. این کمپانی آمریکایی با شعار “بهتر شنیدن، بهتر زندگی کردن” سال های متمادی است با تولید سمعک های مدرن و پیشرفته در خدمت جامعه مبتلایان به کم شنوایی است. این کمپانی بزرگ آمریکایی، تکنولوژی سمعک های خود را برای پنج رده زندگی افراد مختلف شامل ساده، آرام ، اجتماعی، فعال ، پرمشغله و بسیار فعال ایجاد کرده است. این سطوح تکنولوژی بر اساس تعداد باندها و کانال های موجود در سمعک ها تعیین می شوند. این شرکت با گروه R&D قوی ای که دارد در بسیاری از حوزه های شنوایی پیشرفت های چشمگیری داشته است.

شعار کمپانی سمعک استارکی در سال2020: Hear better , Live better

کلینیک همدانا، یکی از نمایندگی های سمعک استارکی آمریکا در ایران است. در این کلینیک آخرین و به روزترین سمعک های آمریکایی با روش های نوین تجویزی برای تمام کم شنوایی ها قابل عرضه می باشد.

ویژگی های سمعک استارکی

از مهمترین ویژگی های محصولات این کمپانی، استفاده از آخرین تکنولوژی در زمینه حذف فیدیک (صوت سمعک) و همچنین جزو اولین کمپانی هایی است که از پوشش نانو برای مقاومت در برابر آب و رطوبت در قطعات سمعک استفاده کرده است. این شرکت تلاش زیادی در زمینه ساخت سمعک نامرئی نموده است و تا حد زیادی توانسته است نسبت به بقیه شرکت ها در این زمینه موفق عمل کند از نمونه های این سمعک ها Sound Lens است. سمعک های استارکی تنها سمعک هایی هستند که برای گفتار و موسیقی دو پردازشگر جدا در نظر گرفته است. و با این فناوری بالاترین وضوح را در استفاده از وسایلی همچون تلویزیون، کامپیوتر، استفاده و لذت بردن از موسیقی و … فراهم کرده است.

جدیدترین پلت فرم سمعک های استارکی به نام Synergy باعث می شود ضمن به حداکثر رساندن عملکرد سمعک، در حفظ مصرف باتری هم بهترین عملکرد را داشته باشد. همچنین در این سمعک ها از سیستم عامل جدیدی به نام Acuity OS استفاده می شود که با استفاده از انجام تمام پردازش های موجود به صورت موازی، بهترین کیفیت صدا را برای افراد استفاده کننده از سمعک به ارمغان می آورد. یکی از سمعک های جدیدی که تمام فناوری های گفته شده را در خود دارد سمعک Muse است در این رده سمعک ها، کاربر به راحتی می تواند در کنار درک گفتار عالی از مزایای گوش دادن به موسیقی و موزیک هم لذت ببرد. این رده سمعک، در تمام مدل ها به صورت داخل گوشی و پشت گوشی وجود دارد.