سمعک های زیمنس

 

کمپانی سمعک زیمنس آلمان (Siemens) یکی از بهترین کمپانی های حال حاضر دنیاست. قدمت این برند به بیش از ۱۴۰ سال میرسد. محصولات این شرکت در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا عرضه می شود. این شرکت آلمانی حدود سه سال پیش، اسم شرکت خود را به Sivantos تغییر داد. و محصولات خود در زمینه سمعک را، با اسم سیگنیا (Signia)، وارد بازار کرده است. زیمنس در حاضر با سه زیرمجموعه سیگنیا، رکستون و ادیوسرویس در ایران عرضه می گردد. برای کسب اطلاعات جامع در مورد سمعک زیمنس آلمان، لطفا از ابتدا تا انتهای این مقاله را با دقت مطالعه فرمایید.
ویژگی سمعک زیمنس
از ویژگی بارز سمعک های سیگنیا (زیمنس) می توان به موارد ذیل اشاره کرد.
• افزایش وضوح گفتار در حضور نویز
• عملکرد مناسب در جلسات و صحبت های چند نفره
• کوچک بودن و نامرئی بودن سمعک ها
• اتصال با موبایل از طریق نرم افزاری موبایلی
• استحکام داشتن
و دهها ویژگی منحصر به فرد دیگر است. شاید کالا و وسایلی با برند زیمنس آلمان خیلی نیازی به معرفی نداشته باشد و خود این اسم برند گویای کیفیت، ضمانت و بهترین عملکرد باشد.
بدون شک وجود سابقه و آوازه نیک هر شرکت و برندی یک شبه بوجود نخواهد آمد، در زمینه سمعک نیز، کمپانی آلمانی تولید کننده این وسایل و دیگر دستگاههای مربوط به شنوایی، در طول سال ها فعالیت و مطالعه در این زمینه، به یکی از اصلی ترین شرکت های تولید کننده سمعک مبدل شده است. استفاده از بالاترین سطح کیفی مواد در ساخت سمعک ها، استفاده از به روز ترین تکنولوژی در کنار تعهد و خدمات پس از فروش این وسایل، نام نیک این برند معتبر را نسبت به قبل بهتر کرده است.
کلینیک شنوایی و تجویز سمعک همدانا، تنها نمایندگی های سمعک زیمنس آلمان در همدان می باشد.
کلینیک شنوایی و سمعک همدان، تمامی سمعک های تولید شده توسط شرکت زیمنس را عرضه خواهد کرد. همچنین با استفاده از مهارت و سابقه متخصصین حاضر در این مجموعه، متعهد به مناسب ترین تجویز خواهد بود. در این مرکز برای انواع کم شنوایی ها بهترین نوع سمعک را با توجه به میزان کم شنوایی انتخاب کرده و مناسب ترین تجویز و تنظیم را با توجه به آخرین دست آوردهای موجود در زمینه سمعک در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.
با توجه به اینکه در هر کمپانی با ارتقاء تکنولوژی و کیفیت وسایل، محصولات قدیمی و پایین تر از رده خارج می شوند. در شرکت بزرگ سمعک زیمنس آلمان هم در گذر زمان بسیاری از سمعک ها و محصولاتشان از رده خارج شده و امروزه تولید نمی شوند. در کلینیک سمعک تهران صفیر هم با توجه به این موضوع، تنها جدید ترین و بهترین سمعک های این کمپانی تجویز می گردد.
باید در نظر داشت طیف سمعک هایی که می توان برای افراد با کم شنوایی مختلف ذکر کرد بسیار زیاد هستند. و در این ارتباط ادیولوژیست با توجه به جمیع عوامل موجود می تواند یک سمعک خاص را به شما پیشنهاد کند. با این وجود می توان مشخصات کلی انواع سمعک ها را در ادامه ملاحظه فرمایید.
به سبب پیچیدگی ذاتی دستگاه شنوایی و مشکلات کم شنوایی، اکیدا توصیه می شود برای انتخاب بهترین سمعک متناسب با سن، میزان کم شنوایی و … با راهنمایی متخصص سمعک مبادرت به تجویز و خرید سمعک نمایید چرا که انتخاب نادرست تجویز سمعک شما را متضرر خواهد کرد. لازم به ذکر است که کلینیک تهران صفیر، با توجه به دارا بودن تخصص لازم در مورد انتخاب و تجویز سمعک مناسب برای افراد کم شنوا، مسئولیت تجویز نامناسب و عدم رضایت از سمعک را نیز به عهده خواهد گرفت.
در ادامه چنانچه تمایل به شناخت بهتر و کسب اطلاعات در مورد سمعک های زیمنس آلمان دارید مطالعه کامل این مقاله برای شما کفایت می کند و تمام اطلاعات لازم در مورد همه سمعک ها و از جمله جدیدترین سمعک های این شرکت بزرگ آلمانی در اختیار شما قرار خواهد داد.
به جهت گستردگی سمعک ها در این شرکت، به نظر می رسد بهترین تقسیم بندی برای مقایسه و انتخاب سمعک ها براساس سطح تکنولوژی به کار رفته در این سمعک هاست. به طور کلی سمعک های زیمنس آلمان در چهار سطح تکنولوژی ساخته شده اند:
• سیگنیا اکسپرینس (Signia Xprience) سال تولید ۲۰۱۹-۲۰۲۰
• سیگنیا ان ایکس (Signia NX) سال تولید ۲۰۱۸
• سیگنیا پرایمکس (Signia Primax) سال تولید ۲۰۱۶
• زیمنس باینکس (Siemens Binax) سال تولید ۲۰۱۴
• زیمنس مایکان (Siemens Micon) سال تولید ۲۰۱۲
قیمت سمعک زیمنس از ۲ میلیون تومان شروع می شوند و بالاترین سطح قیمتی این سمعک ها ۱۰ میلیون تومان برآورد می شود. شایان ذکر است که قیمت در این سمعک ها، بر اساس سطح تکنولوژی به کار رفته در آنها محاسبه می شود و ارتباطی به اندازه سمعک ندارد! در ادامه مشخصات سمعک ها در هر سطح تکنولوژی آورده شده است.